WHATSAPP
FORM DOLDUR
+380 73 732 7373 Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Kiev Turu

Kiev Turu

NOT: Çocuk kategorisi 2-12 yaşları arasıdır. Tur sirküsü yayımlandığı 21.08.2021 tarihinde geçerlidir. Aynı tura ait, daha sonraki bir tarihte yayımlanacak tur sirküsü bir öncekini geçersiz kılar. Zorunlu ek hizmetler fiyata dahildir.

Seçili turun programını, dahil ve harici hizmetleri için Tur Programı

1. GÜN

Tur Güzergahı
İstanbul Kiev Podil Mihailovski Meydanı

Tur görevlisi ile buluşma  Check-in, bilet, bagaj teslimi ve pasaport işlemleri sonrasında Kiev’e hareket . Kiev’e varış; gümrük işlemlerinin ardından Tur otobüsümüz ile Kiev şehir turuna çıkıyoruz. Turumuz sırasında; Kiev’in kurucularının heykeli önünde bir fotoğraf molası veriyoruz. Turumuzun devamında tarihi Podil bölgesini gördükten sonra Mihailovski Meydanı’na hareket ediyoruz ve Mihayloiski Kilisesi, Knyagine Olga Heykeli gezilerek, Kiev hediyelik eşyaları ve el sanatları ürünlerini görebileceğiniz Andrevski yokuşuna geçiyoruz. Kısa bir alışveriş molasından sonra Ayasofya meydanı, Altın Kapı, Merkez Opera ve Bale Binasını görerek otobüsümüz ile konaklayacağımız otele hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Çernobil Müzesi Turuna katılabilirler. (30 Eur) Çernobil Müzesi Kiev merkezdedir. 1992 yılında kurulmuştur. Bu turumuzda Kiev’in 140 kilometre güneyinde bulunan Çernobil Nükleer Santrali’nda, 26 Nisan 1986’da gece yarısı yasanan felaketin acılarının hala taze olduğunu görecek, bu tarihi nasıl koruduklarına ise hayret edeceksiniz. Ayrıca müze; Çernobil felaketine dair belgeleri, gazete haberleri, mektuplar, fotoğrafları gözler önüne seriyor. Konaklama otelimizde.

2. GÜN

Tur Güzergahı
Kiev İkinci Dünya Savaşı Müzesi

Gecelediğimiz Otelimizde alacağımız Sabah kahvaltısının ardından Kiev Tüm Gün Serbest Program. Arzu edecek misafirlerimiz Rehberimiz tarafından organize edilecek olan ekstra ücretli civar,çevre gezilerine katılabilirler. Ekstra gezi: İkinci Dünya Savaşı Müzesi turu. (30 Eur) 2. Dünya Savaşı Müzesi, bu savaşa ilişkin dünyadaki en büyük müzelerden biridir. Açık ve kapalı kısımdan oluşur. Açık kısmında Sovyet ordusunun Afganistan savaşında ve 2. Dünya savaşında kullandığı savaş uçakları tanklar, roketler sergilenmektedir. Kapalı kısım 3 kattan oluşmaktadır. 2. Dünya savaşına ait bütünüyle orijinal olarak saklanmış araç gereçleri yakından görme şansı bulacağımız bu turumuzda, savaşın insanlığa verdiği zararı, unutamayacağımız en çarpıcı örneklerle göreceğiz. Konaklama Otelimizde

3. GÜN

Tur Güzergahı
Kiev Pecerskaya Lavra Manastırı Dinyeper Nehri

Otelimizde yapacağımız Sabah kahvaltısının ardından Kiev Tam Gün Serbest zaman. Arzu eden misafirlerimize özel ekstra ücretli gezilere katılabilirler. Ekstra gezi: Pecerskaya Lavra Manastırı için hareket. (30 Euro) İçinde 18 kiliseyi barındıran manastır 11. yüzyıldan kalma ve UNESCO Dünya Mirasları Listesindedir. Slav Ortodokslar için kutsal sayılan ziyaret noktalarından birisi olan bu kompleksin ruhani ve mistik havasını seveceksiniz.Dileyen misafirlerimiz, Akşam, Dinyeper Nehri’nde ekstra düzenlenecek olan tekne turuna (30 Euro) katılabilirler. Turumuz esnasında, Avrupa’nın bu en büyük nehirlerinden birini tekneyle gezip günün yorgunluğunu atarken, Kiev’in akşam manzarasını en güzel yerlerden seyredeceğiz. Geceleme Otelimizde

4. GÜN

Tur Güzergahı
Kiev İstanbul

Konakladığımız Otelimizde yapacağımız son Sabah kahvaltı sonrası Hava limanı’na dönüş transfer saati’ne kadar kadar serbest zaman. Kiev hava alanına hareket,varış sonrasında İstanbul’ a hareket ediyoruz. İstanbul’a varışımız ile turumuz son buluyor.

Tarih 2 Kişilik Odada Kişi Başı Tek Kişilik Oda 2 Yetişkin 1 Çocuk (2-12)
06 Ağustos 2021 349,00 EUR 459,00 EUR 349,00 EUR Randevu Al
13 Ağustos 2021 349,00 EUR 459,00 EUR 349,00 EUR Randevu Al
20 Ağustos 2021 349,00 EUR 459,00 EUR 349,00 EUR Randevu Al
27 Ağustos 2021 349,00 EUR 459,00 EUR 349,00 EUR Randevu Al
03 Eylül 2021 349,00 EUR 459,00 EUR 349,00 EUR Randevu Al

Genel Şartlar

 1. Yurtdışı gezilerinde en az 6 (altı) ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 (on) yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir. Bu tür pasaportların tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile ülkeye giriş yapılamaz.
 2. Ukrayna DMC, havayolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Ukrayna DMC bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu, saat değişmesi riskini kabul ederek geziyi satın almıştır. 0-2 yaş aralığındaki çocuklar için alan vergisi ve alan hizmetleri bedeli ödenmez.
 3. Ukrayna DMC, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.
 4. Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 (kırk) kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 (yirmi bir) gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.
 5. Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/günler dışında başka bir gün/günlerde yapılabilir.
 6. Fiyatlara dahil olan ve olmayan (ekstra) turların özel durumlardan dolayı yapılamaması halinde yerine alternatif turlar düzenlenir.
 7. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 (yirmi) kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir. Daha az sayıda katılım olduğu takdirde turlar rehberin insiyatifinde ve gerekli olursa fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından Ukrayna DMC sorumlu tutulamaz.
 8. Üç kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup bu tip odalarda üçüncü kişiye tahsis edilen yatak, standart yataklardan küçüktür. Üç kişilik odalar bir büyük yatak ve bir ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan türdedir; tur katılımcısı üçüncü kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiğini beyan etmiş sayılır. Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
 9. Vize başvurusu için en az 6 (altı) ay geçerli pasaportun ve acentelerimizden temin edilebilecek “vize için gerekli evraklar listesi”nde belirtilen belgelerin tur hareket tarihinden minimum 1 (bir) ay önce yazılı onay ile eksiksiz olarak acenteye teslim edilmesi gerekmektedir.
 10. Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası gibi faal dönemlerde, belirtilen lokasyonlardan veya mesafelerden daha uzaktaki oteller kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 (on beş) gün önce katılımcıya acente tarafından bilgi verilecektir.
 11. Tur programında fiyata dâhil olan hizmetler arasında yer alan “otelde yapılan kahvaltılar”, bulunulan ülkenin kahvaltı kültürüne uygun olarak ve genelde “kontinental kahvaltı” denilen “tereyağı, reçel, ekmek, çay veya kahve”den oluşan sınırlı bir mönü ile sunulmakta olup gruplar için gruba tahsis edilmiş ayrı bir salonda servis edilebilir.
 12. Panoramik şehir turları maksimum 2 (iki) saat süren, otobüs içerisinden yapılan, şehrin önemli noktalarının ziyaret edildiği turlardır.
 13. Tekne turları minimum 25 (yirmi beş) kişinin katılımıyla yapılmaktadır.
 14. Yemekli turlarda mönü “başlangıç tabağı, ana yemek ve tatlı” içermekte olup içecekler hariçtir.
 15. Türkiye Cumhuriyeti ile Ukrayna arasında imzalanan Vize Muafiyeti Sözleşmesi kapsamında Türk vatandaşları, geçerli pasaport veya yeni nesil çipli T.C. Kimlik Kartlarıyla vizesiz olarak Ukrayna’ya seyahat edebilmektedirler.

Yorum Yap