WHATSAPP
FORM DOLDUR
+380 73 732 7373 Rezervasyon İçin Bizi Arayın

Sonsuz Seyahat Olanakları Dünyası

UkraynaDmC olarak 2005 yılından bu yana birinci sınıf seyahat planlama hizmetleri ve önerileri sunuyoruz. Deneyimli seyahat acentesi temsilcilerimiz, düşük fiyatlı teklifler buluyor ve müşterilerimizin, özel tercihleri ve ihtiyaçları doğrultusunda en iyi seyahat fırsatlarını yakalamalarını sağlıyor. Sektördeki köklü bağlantılarımızla, aileler ve gruplar için başka hiçbir yerde bulamayacağınız benzersiz seyahat teklifleri yapabiliyoruz.

Tatil planı mı yapıyorsunuz? Tüm ayarlamaları sizin için biz yapalım. Hemen bizi arayın ve ücretsiz danışın. Yerler çabuk dolduğundan biletlerinizi önceden ayırtmayı unutmayın. Seyahat deneyiminizi mümkün olduğunca eğlenceli ve dinlendirici hale getirmek için hizmetinizdeyiz.

Ukrayna DMC

BAŞLICA HİZMETLERİMİZ

Ukrayna Parmaklarınızın Ucunda

TURLAR

Ekip olarak tatilinizi daha eğlenceli ve unutulmaz hale getiriyoruz. Tüm Aksiyon, Kültür, Eğlence, Doğa, Spor ve Adrenalin gibi birbirinden farklı ve eğlenceli bir çok turdan istifade edebilirsiniz.

DANIŞMANLIK

Türkçe, İngilizce, Almanca, Rusça dillerini konuşabilen, Profesyonel ekibimiz ile Size veya Şirketinize “Danışmanlık Hizmeti” veriyoruz.

KURUMSAL

Başarılı geçen bir yılı değerlendirmek, bugünlere gelmenizde emeği büyük olan çalışanlarınızı ödüllendirmek, büyümenize katkı sağlayan bayilerinizle, iş ortaklarınızla bir araya gelip başarının hazzını paylaşmak…

INSTAGRAM

INSTAGRAM
This error message is only visible to WordPress admins

Error: No connected account.

Please go to the Instagram Feed settings page to connect an account.